Av Tüfekleri Nereden Temin Edilir?

Av Tüfekleri Nereden Temin Edilir?

Avcılıkta kullanılan tüfeklerin tamamı “av tüfekleri” kategorisi altında incelenebilir. Ülkemizde bir takım yasal yaptırımlardan dolayı yivli av tüfeklerinin bulundurulması, taşınması pek çok zorlukla karşılaştırdığından genelde yivsiz modeller tercih edilir.

Yüzyıllar öncesinde askeri amaçlarla üretimi yapılan tüfek ve silahların bir kısmı günümüzde avcılıkta kullanılıyor. İnsanlığın varoluşundan bu yana süregelen bir aktivite olan avcılık evrenin ilk dönemlerinde beslenme amaçlı olarak yapılsa da günümüzde eğlence amaçlı yapılmakta. 1875 yılında icat edilen günümüzdeki modellere yakın yivsiz av tüfeği İngiliz Anson ile Deeley tarafından ortaya çıkarıldı. Yivsiz av tüfekleri alanında Browning, Remington, Winchester gibi pek çok başarılı marka üretim yapıyor.

Av tüfekleri temin etmek isteyen bireylerin av malzemeleri satışı yapan firmalara gitmeleri yeterlidir. Av için silah temin etmek istediğinizi belirttiğinizde yetkili kişi sizlere yardımcı olacaktır. Hangi marka tüfek talep ettiğinizi de size yardımcı olacak kişi soracaktır. Özellikle bir marka takıntınız var ise; hangi marka tüfeği temin etmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Doğru seçimleri yapan bireylerin daha önce avcılık konusunda tecrübeli oldukları gerçeği unutulmamalıdır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Uygun Fiyatlı Elektronik Sigara

Uygun Fiyatlı Elektronik Sigara

Binalar İçin Isı Yalıtım Levhası İmalatı

Binalar İçin Isı Yalıtım Levhası İmalatı

2021 Endüstriyel Mutfak Ürünleri

2021 Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Cephe Kaplamada Seramik Etkisi

Cephe Kaplamada Seramik Etkisi

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir