Şöminelerin Verimini Katlayan Hazneler

Şöminelerin Verimini Katlayan Hazneler

Mekânların ısınma sorunları günümüzde teknolojik cihazlarla çözülebilmek, konfor açısından çok rahat olsa da soba sıcaklığı arayanlar için biraz eksik bir konfor olmaktadır. Şömineler bu alanda hem görünüm olarak bulundukları alanı çok hoş bir şekilde dekore etmekte hem de soba sıcaklığı ile kombi konforunu bir arada sunmaktadır. Farklı hazne seçenekleri bulunur. İnvicta hazneler bu alanda verimi en yüksek seçimlerdir.

Yurt dışından ithal edilen bu çeşitler tuğla haznelerin aksine üzün ömürlü olmaktadırlar. Döküm özellikleri ile geciktirmeli olarak ısı kaynaklarının yanmasını sağlamakta bu şekilde de ekonomi ortaya çıkarmaktadır. İnvicta hazneler yeşil alev denilen teknolojiyi kullanmakta az enerji ile çok fazla verim ortaya çıkarmaktadır. Geniş mekânları için kullanılan farklı bir hazne çeşidi de totem hazneler olmaktadır.

Hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen bu seçeneklerde farklı kullanımlar için özel seçenekler bulunmaktadır. Her tarafı açık ya da 3 tarafı açık şekillerde de kullanılabilmekte, ister açık kullanarak soba keyfi yapabilir, ister kapalı kullanarak hem dekoratif özelliğinden faydalanabilir hem de soba ısısının keyfine varabilecektir. Totem hazneler büyük alanlarda kullanılmakta ve ısı olarak yüksek verim saplayabilmektedir. Şömine çoğu zaman kullanım alanı için bir keyif ve farklı bir dekoratif özellik olmanın yanında verdiği ısıyı da çok az enerji harcayarak sağlamaktadır. Açık, kapalı, elektrikli, triptronik sistemler bulunabilmekte farklı alanlarda bu çeşitler ısıalanında avantajları bol seçenekler olabilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Lider Arçelik Mağazaları Bursa

Lider Arçelik Mağazaları Bursa

Elektronik Sigara Fiyatları 2022

Elektronik Sigara Fiyatları 2022

Kepenk Üretimi Yapan Firmalar 2021

Kepenk Üretimi Yapan Firmalar 2021

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir