Söz Yüzüğü Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Söz Yüzüğü Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Söz’ün anlamı hayat boyu sevdiğine verdiğin sadık kalma ve beraberlik ifade eder. Söz vermek hem manevi bir değere sahipken hem de maddi olarak da bu sembolleştirilir. Sözlerin en büyük sembolü yüzüklerdir. Söz yüzüğü ile ilk adım atılmış ve çiftlerin ilerideki eşleri belli olmuş sayılır. Bir Türk geleneği olan sözlenmek ve söz kesmek yıllardır, Osmanlı dan bu yana adetlerimizde vardır. Gençlerin birbirleri ile anlaşmaları sonucunda kız istemeye gidilir ve erkek tarafı yanında getirdiği yüzükle çiftlerin sözünü keser. Bu çok güzel ve anlamlı günü yüzük ile ölümsüzleştirirler. Söz yüzükleri harika birer simgedir ve birçok çeşidi ile de gençlerin hayalini süslemiştir.

Hayatınızın geri kalanına eşlik edecek kişi ile ilk adımınızda tercihleriniz çok önemlidir. Söz yüzüğü bir simgedir ancak sizi eşinizle dünya evine hazırlayacak olan bir halkadır da aslında. Gençlerin zevklerine birçok söz yüzüğü modeli bulunabilir. Bu modellerden biri de halka yüzüklerin haricindeki pırlantalı modellerdir. Birçok kadın pırlanta aşığıdır. Bu aşk tüm modellere yansısın isterler. Hem bayana hem de erkeye uyarlanabilen konsept ile harika bir söz gecesi yapabilirsiniz. Erkekte olmayıp bayanda bulunan pırlanta, dilenirse çok daha küçük boyutlarda erkek yüzüğüne de eklenebilir. Eğer pırlantasız bir söz yüzüğü tercih ederseniz de kendinize göre uyarlayabileceğiniz modelleri bulabilirsiniz. Hazır söz yüzüğü modellerinden çok şık seçeneklerin yanında kişiye özel yüzükler de rahatlıkla yaptırılabilir. Kendi hayalinizdeki tasarımlarla harika modelleri dünyada tek olma özelliği ile sevdiğinize armağan ederek aşkınızı kilitleyebilirsiniz.

Evlilik kutsal bir müessesedir ve her adımı birbirinden özel olmalıdır. Tercih edeceğiniz eşyalar, düğün yeriniz, gelinliğiniz ve damatlığınız, alyanslarınız da çok özeli olmalıdır. Kendi tercihleriniz özgürce yapacağınız seçimler sizin mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Eşler ve taraflar bu konularda bazen ayrılıklar yaşarlar. Bizim tavsiyemiz her iki tarafı da memnun edebilecek seçeneklere odaklanmanızdır. Hem özel hem de uygum modeller seçebilir, gönüller alınabilir. Zaten birçok ayrıntı ile uğraşmak çiftleri yeterince gerecek ve strese sokacaktır. Bunun üzerine ortamı çok daha hoş bir hale sokmak adına güzel bir tercih yaparak gönülleri almak en iyisi olacaktır.

Söz yüzüğü modelleri son zamanlarda model yelpazesini genişleterek seçeneklerini de çoğaltmış durumdadır. Yüzlerce çeşidi ile göz alıcı modelleri bir arada bulmanız oldukça mümkündür. Moda olan modeller her katalogda ve rafta zaten ben buradayım diyebilecek şıklıktadır. Tasarımcılar birbirleri ile yarışırcasına bir rekabete girmişler ve çoğu marka da bu konuda şaheserler ortaya çıkarmışlardır. Farklı birçok model arasında kafanızın karışabileceğini belirtmek isteriz. Birbirinden şık model arasından 14 ayar, 22 ayar, 18 ayar işçilikli ve düz modellerden tutun da taşlı, pırlantalı, isimli, parmak izli, kalpli ve sizi simgeleyen figürlerle dolu modeller bulabilirsiniz. Yeter ki sizin ve eşinizin zevkine uygun ortak bir noktada birleşebilin. Gerisi tamamen manevi duyguların önem kazanacağı, en güzel birliktelikler için temennilerin artacağı, bir yuvaya dönecektir. Güzel bir başlangıç, güzel devam edecek olan evliliğin işaretçisidir. Sevgi, değer ve bağlılık karşınızdakine vereceğiniz en güzel hediyedir. Geriye kalan ayrıntılar ise yalnızca bir sembol ve simgeden öteye gidemezler. Önemli olanı kalbinizde kalıcı kılan hislerinizdir. Hislerinizi de mutluluğunuz ile yansıtırsınız. En güzel günlerinizde sizi ifade edecek olan simgelerinizle ışıltılı başlangıçlara adım atarken mutlulukların en güzeline merhaba diyin. Gelecekteki adımlarınız ve hayatınız için güzel seçimler yapabilmeniz dileği ile tüm güzel ve değerli simgeler sizin ve sevdiğinizin thales pırlanta söz yüzükleri ile olsun.

sponsor reklam

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir